درمانکده
دکتر هاشم زمان زاده دربان

دکتر هاشم زمان زاده دربان

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر هاشم زمان زاده دربان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر هاشم زمان زاده دربان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر هاشم زمان زاده دربان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر هاشم زمان زاده دربان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر هاشم زمان زاده دربان چیست؟

دکتر هاشم زمان زاده دربان پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر هاشم زمان زاده دربان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر هاشم زمان زاده دربان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر هاشم زمان زاده دربان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر هاشم زمان زاده دربان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر هاشم زمان زاده دربان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر هاشم زمان زاده دربان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر هاشم زمان زاده دربان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هاشم زمان زاده دربان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر هاشم زمان زاده دربان

دکتر هاشم زمان زاده دربان عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر هاشم زمان زاده دربان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 99198 هستند. آدرس مطب دکتر هاشم زمان زاده دربان تهران است. شما میتوانید از دکتر هاشم زمان زاده دربان خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر هاشم زمان زاده دربان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر هاشم زمان زاده دربان

دکتر هاشم زمان زاده دربان دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر هاشم زمان زاده دربان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر هاشم زمان زاده دربان عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر