درمانکده
دکتر غلامرضا عنایت

دکتر غلامرضا عنایت

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر غلامرضا عنایت به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر غلامرضا عنایت نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر غلامرضا عنایت نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر غلامرضا عنایت، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر غلامرضا عنایت چیست؟

دکتر غلامرضا عنایت پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر غلامرضا عنایت چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر غلامرضا عنایت را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر غلامرضا عنایت مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر غلامرضا عنایت در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر غلامرضا عنایت رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر غلامرضا عنایت مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر غلامرضا عنایت چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر غلامرضا عنایت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر غلامرضا عنایت

دکتر غلامرضا عنایت عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر غلامرضا عنایت یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 50059 هستند. آدرس مطب دکتر غلامرضا عنایت تهران است. شما میتوانید از دکتر غلامرضا عنایت خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر غلامرضا عنایت جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر غلامرضا عنایت

دکتر غلامرضا عنایت دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر غلامرضا عنایت مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر غلامرضا عنایت عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر