درمانکده
دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی

دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی چیست؟

دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی

دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 1128683 هستند. آدرس مطب دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی تهران است. شما میتوانید از دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی

دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عصمت تقی زاده فیروزجایی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر