درمانکده
دکتر محمدمهدی شاهپوری

دکتر محمدمهدی شاهپوری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمدمهدی شاهپوری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمدمهدی شاهپوری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدمهدی شاهپوری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدمهدی شاهپوری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدمهدی شاهپوری چیست؟

دکتر محمدمهدی شاهپوری پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدمهدی شاهپوری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدمهدی شاهپوری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدمهدی شاهپوری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدمهدی شاهپوری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدمهدی شاهپوری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدمهدی شاهپوری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدمهدی شاهپوری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدمهدی شاهپوری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محمدمهدی شاهپوری

دکتر محمدمهدی شاهپوری عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدمهدی شاهپوری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 61674 هستند. آدرس مطب دکتر محمدمهدی شاهپوری تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدمهدی شاهپوری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدمهدی شاهپوری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدمهدی شاهپوری

دکتر محمدمهدی شاهپوری دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدمهدی شاهپوری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدمهدی شاهپوری عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر