درمانکده
دکتر محمودعلی بهرامی

دکتر محمودعلی بهرامی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمودعلی بهرامی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمودعلی بهرامی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمودعلی بهرامی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمودعلی بهرامی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمودعلی بهرامی چیست؟

دکتر محمودعلی بهرامی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر محمودعلی بهرامی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمودعلی بهرامی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمودعلی بهرامی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمودعلی بهرامی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمودعلی بهرامی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمودعلی بهرامی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمودعلی بهرامی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمودعلی بهرامی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محمودعلی بهرامی

دکتر محمودعلی بهرامی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمودعلی بهرامی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 83031 هستند. آدرس مطب دکتر محمودعلی بهرامی تهران است. شما میتوانید از دکتر محمودعلی بهرامی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمودعلی بهرامی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمودعلی بهرامی

دکتر محمودعلی بهرامی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمودعلی بهرامی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمودعلی بهرامی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر