درمانکده
دکتر امیرمحمد صالحی

دکتر امیرمحمد صالحی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر امیرمحمد صالحی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر امیرمحمد صالحی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر امیرمحمد صالحی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر امیرمحمد صالحی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر امیرمحمد صالحی چیست؟

دکتر امیرمحمد صالحی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر امیرمحمد صالحی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر امیرمحمد صالحی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر امیرمحمد صالحی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر امیرمحمد صالحی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر امیرمحمد صالحی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر امیرمحمد صالحی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر امیرمحمد صالحی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیرمحمد صالحی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر امیرمحمد صالحی

دکتر امیرمحمد صالحی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امیرمحمد صالحی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 199177 هستند. آدرس مطب دکتر امیرمحمد صالحی تهران است. شما میتوانید از دکتر امیرمحمد صالحی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر امیرمحمد صالحی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امیرمحمد صالحی

دکتر امیرمحمد صالحی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امیرمحمد صالحی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امیرمحمد صالحی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر