درمانکده
دکتر علی رضایی زنگبار

دکتر علی رضایی زنگبار

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر علی رضایی زنگبار به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر علی رضایی زنگبار نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علی رضایی زنگبار نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علی رضایی زنگبار، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علی رضایی زنگبار چیست؟

دکتر علی رضایی زنگبار پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر علی رضایی زنگبار چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علی رضایی زنگبار را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علی رضایی زنگبار مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علی رضایی زنگبار در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علی رضایی زنگبار رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علی رضایی زنگبار مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علی رضایی زنگبار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی رضایی زنگبار با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر علی رضایی زنگبار

دکتر علی رضایی زنگبار عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علی رضایی زنگبار یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 186858 هستند. آدرس مطب دکتر علی رضایی زنگبار تهران است. شما میتوانید از دکتر علی رضایی زنگبار خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر علی رضایی زنگبار جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علی رضایی زنگبار

دکتر علی رضایی زنگبار دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علی رضایی زنگبار مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علی رضایی زنگبار عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر