درمانکده
دکتر عبدالله سعیدی نیک

دکتر عبدالله سعیدی نیک

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر عبدالله سعیدی نیک به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر عبدالله سعیدی نیک نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عبدالله سعیدی نیک نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عبدالله سعیدی نیک، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عبدالله سعیدی نیک چیست؟

دکتر عبدالله سعیدی نیک پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر عبدالله سعیدی نیک چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عبدالله سعیدی نیک را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عبدالله سعیدی نیک مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عبدالله سعیدی نیک در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عبدالله سعیدی نیک رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عبدالله سعیدی نیک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عبدالله سعیدی نیک چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عبدالله سعیدی نیک با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر عبدالله سعیدی نیک

دکتر عبدالله سعیدی نیک عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عبدالله سعیدی نیک یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 108756 هستند. آدرس مطب دکتر عبدالله سعیدی نیک تهران است. شما میتوانید از دکتر عبدالله سعیدی نیک خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر عبدالله سعیدی نیک جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عبدالله سعیدی نیک

دکتر عبدالله سعیدی نیک دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عبدالله سعیدی نیک مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عبدالله سعیدی نیک عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر