درمانکده
دکتر سیده عطیه زرگر

دکتر سیده عطیه زرگر

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیده عطیه زرگر به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیده عطیه زرگر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیده عطیه زرگر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیده عطیه زرگر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیده عطیه زرگر چیست؟

دکتر سیده عطیه زرگر پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر سیده عطیه زرگر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیده عطیه زرگر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیده عطیه زرگر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیده عطیه زرگر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیده عطیه زرگر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیده عطیه زرگر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیده عطیه زرگر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیده عطیه زرگر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سیده عطیه زرگر

دکتر سیده عطیه زرگر عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیده عطیه زرگر یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 121470 هستند. آدرس مطب دکتر سیده عطیه زرگر تهران است. شما میتوانید از دکتر سیده عطیه زرگر خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیده عطیه زرگر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیده عطیه زرگر

دکتر سیده عطیه زرگر دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیده عطیه زرگر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیده عطیه زرگر عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر