درمانکده
دکتر طاهر درودی

دکتر طاهر درودی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر طاهر درودی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر طاهر درودی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر طاهر درودی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر طاهر درودی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر طاهر درودی چیست؟

دکتر طاهر درودی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر طاهر درودی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر طاهر درودی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر طاهر درودی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر طاهر درودی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر طاهر درودی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر طاهر درودی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر طاهر درودی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر طاهر درودی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر طاهر درودی

دکتر طاهر درودی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر طاهر درودی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 79220 هستند. آدرس مطب دکتر طاهر درودی تهران است. شما میتوانید از دکتر طاهر درودی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر طاهر درودی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر طاهر درودی

دکتر طاهر درودی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر طاهر درودی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر طاهر درودی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر