درمانکده
دکتر قاسم محمدی

دکتر قاسم محمدی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر قاسم محمدی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر قاسم محمدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر قاسم محمدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر قاسم محمدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر قاسم محمدی چیست؟

دکتر قاسم محمدی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر قاسم محمدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر قاسم محمدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر قاسم محمدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر قاسم محمدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر قاسم محمدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر قاسم محمدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر قاسم محمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر قاسم محمدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر قاسم محمدی

دکتر قاسم محمدی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر قاسم محمدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 93393 هستند. آدرس مطب دکتر قاسم محمدی تهران است. شما میتوانید از دکتر قاسم محمدی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر قاسم محمدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر قاسم محمدی

دکتر قاسم محمدی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر قاسم محمدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر قاسم محمدی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر