درمانکده
دکتر احمد علی  شفیعی زاده

دکتر احمد علی شفیعی زاده

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر احمد علی شفیعی زاده به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر احمد علی شفیعی زاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر احمد علی شفیعی زاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر احمد علی شفیعی زاده ، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر احمد علی شفیعی زاده چیست؟

دکتر احمد علی شفیعی زاده پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر احمد علی شفیعی زاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر احمد علی شفیعی زاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر احمد علی شفیعی زاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر احمد علی شفیعی زاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر احمد علی شفیعی زاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر احمد علی شفیعی زاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر احمد علی شفیعی زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احمد علی شفیعی زاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر احمد علی شفیعی زاده

دکتر احمد علی شفیعی زاده عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر احمد علی شفیعی زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 95138 هستند. آدرس مطب دکتر احمد علی شفیعی زاده تهران است. شما میتوانید از دکتر احمد علی شفیعی زاده خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر احمد علی شفیعی زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر احمد علی شفیعی زاده

دکتر احمد علی شفیعی زاده دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر احمد علی شفیعی زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر احمد علی شفیعی زاده عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر