درمانکده
دکتر پرویز مسیب زاده

دکتر پرویز مسیب زاده

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر پرویز مسیب زاده به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر پرویز مسیب زاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر پرویز مسیب زاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر پرویز مسیب زاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر پرویز مسیب زاده چیست؟

دکتر پرویز مسیب زاده پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر پرویز مسیب زاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر پرویز مسیب زاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر پرویز مسیب زاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر پرویز مسیب زاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر پرویز مسیب زاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر پرویز مسیب زاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر پرویز مسیب زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پرویز مسیب زاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر پرویز مسیب زاده

دکتر پرویز مسیب زاده عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر پرویز مسیب زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 83380 هستند. آدرس مطب دکتر پرویز مسیب زاده تهران است. شما میتوانید از دکتر پرویز مسیب زاده خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر پرویز مسیب زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر پرویز مسیب زاده

دکتر پرویز مسیب زاده دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر پرویز مسیب زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر پرویز مسیب زاده عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر