درمانکده
دکتر نرجس مهمان نواز

دکتر نرجس مهمان نواز

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر نرجس مهمان نواز به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر نرجس مهمان نواز نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نرجس مهمان نواز نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نرجس مهمان نواز، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نرجس مهمان نواز چیست؟

دکتر نرجس مهمان نواز پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر نرجس مهمان نواز چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نرجس مهمان نواز را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نرجس مهمان نواز مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نرجس مهمان نواز در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نرجس مهمان نواز رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نرجس مهمان نواز مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نرجس مهمان نواز چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نرجس مهمان نواز با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر نرجس مهمان نواز

دکتر نرجس مهمان نواز عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نرجس مهمان نواز یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 103222 هستند. آدرس مطب دکتر نرجس مهمان نواز تهران است. شما میتوانید از دکتر نرجس مهمان نواز خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر نرجس مهمان نواز جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نرجس مهمان نواز

دکتر نرجس مهمان نواز دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نرجس مهمان نواز مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نرجس مهمان نواز عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر