درمانکده
دکتر ایوب نوروزی

دکتر ایوب نوروزی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ایوب نوروزی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ایوب نوروزی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ایوب نوروزی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ایوب نوروزی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ایوب نوروزی چیست؟

دکتر ایوب نوروزی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر ایوب نوروزی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ایوب نوروزی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ایوب نوروزی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ایوب نوروزی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ایوب نوروزی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ایوب نوروزی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ایوب نوروزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ایوب نوروزی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر ایوب نوروزی

دکتر ایوب نوروزی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ایوب نوروزی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 68774 هستند. آدرس مطب دکتر ایوب نوروزی تهران است. شما میتوانید از دکتر ایوب نوروزی خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ایوب نوروزی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ایوب نوروزی

دکتر ایوب نوروزی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ایوب نوروزی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ایوب نوروزی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر