درمانکده
دکتر طیبه خیامدار

دکتر طیبه خیامدار

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر طیبه خیامدار به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر طیبه خیامدار نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر طیبه خیامدار نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر طیبه خیامدار ، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر طیبه خیامدار چیست؟

دکتر طیبه خیامدار پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر طیبه خیامدار چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر طیبه خیامدار را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر طیبه خیامدار مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر طیبه خیامدار در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر طیبه خیامدار رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر طیبه خیامدار مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر طیبه خیامدار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر طیبه خیامدار با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر طیبه خیامدار

دکتر طیبه خیامدار عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر طیبه خیامدار یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 58762 هستند. آدرس مطب دکتر طیبه خیامدار تهران است. شما میتوانید از دکتر طیبه خیامدار خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر طیبه خیامدار جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر طیبه خیامدار

دکتر طیبه خیامدار دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر طیبه خیامدار مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر طیبه خیامدار عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر