درمانکده
دکتر اله یار علایی کاشانی

دکتر اله یار علایی کاشانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر اله یار علایی کاشانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر اله یار علایی کاشانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر اله یار علایی کاشانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر اله یار علایی کاشانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر اله یار علایی کاشانی چیست؟

دکتر اله یار علایی کاشانی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر اله یار علایی کاشانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر اله یار علایی کاشانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر اله یار علایی کاشانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر اله یار علایی کاشانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر اله یار علایی کاشانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر اله یار علایی کاشانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر اله یار علایی کاشانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اله یار علایی کاشانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر اله یار علایی کاشانی

دکتر اله یار علایی کاشانی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر اله یار علایی کاشانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 36373 هستند. آدرس مطب دکتر اله یار علایی کاشانی تهران است. شما میتوانید از دکتر اله یار علایی کاشانی خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر اله یار علایی کاشانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر اله یار علایی کاشانی

دکتر اله یار علایی کاشانی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر اله یار علایی کاشانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر اله یار علایی کاشانی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر