درمانکده
دکتر امیرمحمد بشارتی

دکتر امیرمحمد بشارتی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر امیرمحمد بشارتی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر امیرمحمد بشارتی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر امیرمحمد بشارتی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر امیرمحمد بشارتی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر امیرمحمد بشارتی چیست؟

دکتر امیرمحمد بشارتی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر امیرمحمد بشارتی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر امیرمحمد بشارتی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر امیرمحمد بشارتی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر امیرمحمد بشارتی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر امیرمحمد بشارتی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر امیرمحمد بشارتی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر امیرمحمد بشارتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیرمحمد بشارتی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر امیرمحمد بشارتی

دکتر امیرمحمد بشارتی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امیرمحمد بشارتی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 194854 هستند. آدرس مطب دکتر امیرمحمد بشارتی تهران است. شما میتوانید از دکتر امیرمحمد بشارتی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر امیرمحمد بشارتی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امیرمحمد بشارتی

دکتر امیرمحمد بشارتی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امیرمحمد بشارتی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امیرمحمد بشارتی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر