درمانکده
دکتر معصومه سادات  جبرئیل

دکتر معصومه سادات جبرئیل

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر معصومه سادات جبرئیل به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر معصومه سادات جبرئیل نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر معصومه سادات جبرئیل نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر معصومه سادات جبرئیل، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر معصومه سادات جبرئیل چیست؟

دکتر معصومه سادات جبرئیل پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر معصومه سادات جبرئیل چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر معصومه سادات جبرئیل را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر معصومه سادات جبرئیل مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر معصومه سادات جبرئیل در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر معصومه سادات جبرئیل رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر معصومه سادات جبرئیل مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر معصومه سادات جبرئیل چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر معصومه سادات جبرئیل با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر معصومه سادات جبرئیل

دکتر معصومه سادات جبرئیل عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر معصومه سادات جبرئیل یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 139779 هستند. آدرس مطب دکتر معصومه سادات جبرئیل تهران است. شما میتوانید از دکتر معصومه سادات جبرئیل خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر معصومه سادات جبرئیل جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر معصومه سادات جبرئیل

دکتر معصومه سادات جبرئیل دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر معصومه سادات جبرئیل مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر معصومه سادات جبرئیل عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر