درمانکده
دکتر گل آرا پاک مهر

دکتر گل آرا پاک مهر

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر گل آرا پاک مهر به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر گل آرا پاک مهر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر گل آرا پاک مهر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر گل آرا پاک مهر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر گل آرا پاک مهر چیست؟

دکتر گل آرا پاک مهر پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر گل آرا پاک مهر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر گل آرا پاک مهر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر گل آرا پاک مهر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر گل آرا پاک مهر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر گل آرا پاک مهر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر گل آرا پاک مهر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر گل آرا پاک مهر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر گل آرا پاک مهر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر گل آرا پاک مهر

دکتر گل آرا پاک مهر عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر گل آرا پاک مهر یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 41343 هستند. آدرس مطب دکتر گل آرا پاک مهر تهران است. شما میتوانید از دکتر گل آرا پاک مهر خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر گل آرا پاک مهر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر گل آرا پاک مهر

دکتر گل آرا پاک مهر دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر گل آرا پاک مهر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر گل آرا پاک مهر عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر