درمانکده
دکتر عقیل محمدی مقام

دکتر عقیل محمدی مقام

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر عقیل محمدی مقام به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر عقیل محمدی مقام نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عقیل محمدی مقام نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عقیل محمدی مقام، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عقیل محمدی مقام چیست؟

دکتر عقیل محمدی مقام پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر عقیل محمدی مقام چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عقیل محمدی مقام را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عقیل محمدی مقام مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عقیل محمدی مقام در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عقیل محمدی مقام رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عقیل محمدی مقام مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عقیل محمدی مقام چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عقیل محمدی مقام با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر عقیل محمدی مقام

دکتر عقیل محمدی مقام عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عقیل محمدی مقام یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 182533 هستند. آدرس مطب دکتر عقیل محمدی مقام تهران است. شما میتوانید از دکتر عقیل محمدی مقام خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر عقیل محمدی مقام جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عقیل محمدی مقام

دکتر عقیل محمدی مقام دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عقیل محمدی مقام مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عقیل محمدی مقام عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر