درمانکده
دکتر رحیمه ایمانی خوشخو

دکتر رحیمه ایمانی خوشخو

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر رحیمه ایمانی خوشخو به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر رحیمه ایمانی خوشخو نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر رحیمه ایمانی خوشخو نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر رحیمه ایمانی خوشخو، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر رحیمه ایمانی خوشخو چیست؟

دکتر رحیمه ایمانی خوشخو پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر رحیمه ایمانی خوشخو چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر رحیمه ایمانی خوشخو را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر رحیمه ایمانی خوشخو مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر رحیمه ایمانی خوشخو در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر رحیمه ایمانی خوشخو رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر رحیمه ایمانی خوشخو مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر رحیمه ایمانی خوشخو چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رحیمه ایمانی خوشخو با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر رحیمه ایمانی خوشخو

دکتر رحیمه ایمانی خوشخو عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رحیمه ایمانی خوشخو یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 59031 هستند. آدرس مطب دکتر رحیمه ایمانی خوشخو تهران است. شما میتوانید از دکتر رحیمه ایمانی خوشخو خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر رحیمه ایمانی خوشخو جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رحیمه ایمانی خوشخو

دکتر رحیمه ایمانی خوشخو دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رحیمه ایمانی خوشخو مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رحیمه ایمانی خوشخو عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر