درمانکده
دکتر فروزان صباحی تاج ابادی

دکتر فروزان صباحی تاج ابادی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فروزان صباحی تاج ابادی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فروزان صباحی تاج ابادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فروزان صباحی تاج ابادی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فروزان صباحی تاج ابادی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فروزان صباحی تاج ابادی چیست؟

دکتر فروزان صباحی تاج ابادی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر فروزان صباحی تاج ابادی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فروزان صباحی تاج ابادی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فروزان صباحی تاج ابادی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فروزان صباحی تاج ابادی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فروزان صباحی تاج ابادی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فروزان صباحی تاج ابادی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فروزان صباحی تاج ابادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فروزان صباحی تاج ابادی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر فروزان صباحی تاج ابادی

دکتر فروزان صباحی تاج ابادی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فروزان صباحی تاج ابادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 155738 هستند. آدرس مطب دکتر فروزان صباحی تاج ابادی تهران است. شما میتوانید از دکتر فروزان صباحی تاج ابادی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فروزان صباحی تاج ابادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فروزان صباحی تاج ابادی

دکتر فروزان صباحی تاج ابادی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فروزان صباحی تاج ابادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فروزان صباحی تاج ابادی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر