درمانکده
دکتر انسیه مقدس

دکتر انسیه مقدس

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر انسیه مقدس به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر انسیه مقدس نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر انسیه مقدس نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر انسیه مقدس، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر انسیه مقدس چیست؟

دکتر انسیه مقدس پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر انسیه مقدس چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر انسیه مقدس را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر انسیه مقدس مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر انسیه مقدس در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر انسیه مقدس رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر انسیه مقدس مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر انسیه مقدس چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر انسیه مقدس با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر انسیه مقدس

دکتر انسیه مقدس عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر انسیه مقدس یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 183772 هستند. آدرس مطب دکتر انسیه مقدس تهران است. شما میتوانید از دکتر انسیه مقدس خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر انسیه مقدس جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر انسیه مقدس

دکتر انسیه مقدس دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر انسیه مقدس مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر انسیه مقدس عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر