درمانکده
دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل

دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل چیست؟

دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل

دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 196783 هستند. آدرس مطب دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل

دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدپویا لیل ابادی اصل عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر