درمانکده
دکتر جواد افشارمنش

دکتر جواد افشارمنش

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر جواد افشارمنش به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر جواد افشارمنش نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر جواد افشارمنش نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر جواد افشارمنش، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر جواد افشارمنش چیست؟

دکتر جواد افشارمنش پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر جواد افشارمنش چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر جواد افشارمنش را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر جواد افشارمنش مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر جواد افشارمنش در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر جواد افشارمنش رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر جواد افشارمنش مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر جواد افشارمنش چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جواد افشارمنش با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر جواد افشارمنش

دکتر جواد افشارمنش عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر جواد افشارمنش یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 174402 هستند. آدرس مطب دکتر جواد افشارمنش تهران است. شما میتوانید از دکتر جواد افشارمنش خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر جواد افشارمنش جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر جواد افشارمنش

دکتر جواد افشارمنش دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر جواد افشارمنش مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر جواد افشارمنش عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر