درمانکده
دکتر محمدرضا ناصراسلامی

دکتر محمدرضا ناصراسلامی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمدرضا ناصراسلامی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمدرضا ناصراسلامی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدرضا ناصراسلامی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدرضا ناصراسلامی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدرضا ناصراسلامی چیست؟

دکتر محمدرضا ناصراسلامی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدرضا ناصراسلامی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدرضا ناصراسلامی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدرضا ناصراسلامی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدرضا ناصراسلامی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدرضا ناصراسلامی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدرضا ناصراسلامی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا ناصراسلامی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا ناصراسلامی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر محمدرضا ناصراسلامی

دکتر محمدرضا ناصراسلامی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدرضا ناصراسلامی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 62785 هستند. آدرس مطب دکتر محمدرضا ناصراسلامی تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدرضا ناصراسلامی خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدرضا ناصراسلامی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدرضا ناصراسلامی

دکتر محمدرضا ناصراسلامی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدرضا ناصراسلامی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدرضا ناصراسلامی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر