درمانکده
دکتر محسن افکاری اردکانی

دکتر محسن افکاری اردکانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محسن افکاری اردکانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محسن افکاری اردکانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محسن افکاری اردکانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محسن افکاری اردکانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محسن افکاری اردکانی چیست؟

دکتر محسن افکاری اردکانی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر محسن افکاری اردکانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محسن افکاری اردکانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محسن افکاری اردکانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محسن افکاری اردکانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محسن افکاری اردکانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محسن افکاری اردکانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محسن افکاری اردکانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محسن افکاری اردکانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر محسن افکاری اردکانی

دکتر محسن افکاری اردکانی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محسن افکاری اردکانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 173481 هستند. آدرس مطب دکتر محسن افکاری اردکانی تهران است. شما میتوانید از دکتر محسن افکاری اردکانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محسن افکاری اردکانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محسن افکاری اردکانی

دکتر محسن افکاری اردکانی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محسن افکاری اردکانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محسن افکاری اردکانی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر