درمانکده
دکتر مسعود صفایی پور زمانی

دکتر مسعود صفایی پور زمانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مسعود صفایی پور زمانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مسعود صفایی پور زمانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مسعود صفایی پور زمانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مسعود صفایی پور زمانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مسعود صفایی پور زمانی چیست؟

دکتر مسعود صفایی پور زمانی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر مسعود صفایی پور زمانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مسعود صفایی پور زمانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مسعود صفایی پور زمانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مسعود صفایی پور زمانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مسعود صفایی پور زمانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مسعود صفایی پور زمانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مسعود صفایی پور زمانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مسعود صفایی پور زمانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مسعود صفایی پور زمانی

دکتر مسعود صفایی پور زمانی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مسعود صفایی پور زمانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 79339 هستند. آدرس مطب دکتر مسعود صفایی پور زمانی تهران است. شما میتوانید از دکتر مسعود صفایی پور زمانی خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مسعود صفایی پور زمانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مسعود صفایی پور زمانی

دکتر مسعود صفایی پور زمانی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مسعود صفایی پور زمانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مسعود صفایی پور زمانی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر