درمانکده
دکتر سمانه رمضانی گیوی

دکتر سمانه رمضانی گیوی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سمانه رمضانی گیوی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سمانه رمضانی گیوی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سمانه رمضانی گیوی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سمانه رمضانی گیوی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سمانه رمضانی گیوی چیست؟

دکتر سمانه رمضانی گیوی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر سمانه رمضانی گیوی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سمانه رمضانی گیوی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سمانه رمضانی گیوی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سمانه رمضانی گیوی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سمانه رمضانی گیوی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سمانه رمضانی گیوی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سمانه رمضانی گیوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سمانه رمضانی گیوی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سمانه رمضانی گیوی

دکتر سمانه رمضانی گیوی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سمانه رمضانی گیوی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 126191 هستند. آدرس مطب دکتر سمانه رمضانی گیوی تهران است. شما میتوانید از دکتر سمانه رمضانی گیوی خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سمانه رمضانی گیوی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سمانه رمضانی گیوی

دکتر سمانه رمضانی گیوی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سمانه رمضانی گیوی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سمانه رمضانی گیوی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر