درمانکده
دکتر فرزاد سیدفروتن

دکتر فرزاد سیدفروتن

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فرزاد سیدفروتن به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فرزاد سیدفروتن نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرزاد سیدفروتن نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرزاد سیدفروتن، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرزاد سیدفروتن چیست؟

دکتر فرزاد سیدفروتن پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر فرزاد سیدفروتن چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرزاد سیدفروتن را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرزاد سیدفروتن مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرزاد سیدفروتن در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرزاد سیدفروتن رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرزاد سیدفروتن مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرزاد سیدفروتن چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرزاد سیدفروتن با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر فرزاد سیدفروتن

دکتر فرزاد سیدفروتن عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرزاد سیدفروتن یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 62877 هستند. آدرس مطب دکتر فرزاد سیدفروتن تهران است. شما میتوانید از دکتر فرزاد سیدفروتن خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فرزاد سیدفروتن جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرزاد سیدفروتن

دکتر فرزاد سیدفروتن دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرزاد سیدفروتن مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرزاد سیدفروتن عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر