درمانکده
دکتر فرزانه اسکندرلو

دکتر فرزانه اسکندرلو

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فرزانه اسکندرلو به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فرزانه اسکندرلو نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرزانه اسکندرلو نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرزانه اسکندرلو، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرزانه اسکندرلو چیست؟

دکتر فرزانه اسکندرلو پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر فرزانه اسکندرلو چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرزانه اسکندرلو را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرزانه اسکندرلو مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرزانه اسکندرلو در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرزانه اسکندرلو رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرزانه اسکندرلو مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرزانه اسکندرلو چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرزانه اسکندرلو با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر فرزانه اسکندرلو

دکتر فرزانه اسکندرلو عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرزانه اسکندرلو یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 179271 هستند. آدرس مطب دکتر فرزانه اسکندرلو تهران است. شما میتوانید از دکتر فرزانه اسکندرلو خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فرزانه اسکندرلو جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرزانه اسکندرلو

دکتر فرزانه اسکندرلو دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرزانه اسکندرلو مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرزانه اسکندرلو عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر