درمانکده
دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی

دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی چیست؟

دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی

دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 68140 هستند. آدرس مطب دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی تهران است. شما میتوانید از دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی

دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر غلام رضا فلاح سخنگوئی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر