درمانکده
دکتر منصور حقیقت لاری

دکتر منصور حقیقت لاری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر منصور حقیقت لاری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر منصور حقیقت لاری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر منصور حقیقت لاری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر منصور حقیقت لاری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر منصور حقیقت لاری چیست؟

دکتر منصور حقیقت لاری پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر منصور حقیقت لاری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر منصور حقیقت لاری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر منصور حقیقت لاری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر منصور حقیقت لاری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر منصور حقیقت لاری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر منصور حقیقت لاری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر منصور حقیقت لاری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر منصور حقیقت لاری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر منصور حقیقت لاری

دکتر منصور حقیقت لاری عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر منصور حقیقت لاری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 75490 هستند. آدرس مطب دکتر منصور حقیقت لاری تهران است. شما میتوانید از دکتر منصور حقیقت لاری خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر منصور حقیقت لاری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر منصور حقیقت لاری

دکتر منصور حقیقت لاری دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر منصور حقیقت لاری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر منصور حقیقت لاری عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر