درمانکده
دکتر سعیده کشاورزی

دکتر سعیده کشاورزی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سعیده کشاورزی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سعیده کشاورزی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سعیده کشاورزی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سعیده کشاورزی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سعیده کشاورزی چیست؟

دکتر سعیده کشاورزی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر سعیده کشاورزی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سعیده کشاورزی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سعیده کشاورزی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سعیده کشاورزی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سعیده کشاورزی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سعیده کشاورزی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سعیده کشاورزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سعیده کشاورزی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سعیده کشاورزی

دکتر سعیده کشاورزی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سعیده کشاورزی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی فلکه دوم هستند. آدرس مطب دکتر سعیده کشاورزی تهران است. شما میتوانید از دکتر سعیده کشاورزی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سعیده کشاورزی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سعیده کشاورزی

دکتر سعیده کشاورزی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سعیده کشاورزی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سعیده کشاورزی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر