درمانکده
دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی

دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی چیست؟

دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی

دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 32848 هستند. آدرس مطب دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی تهران است. شما میتوانید از دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی

دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حبیب ملکزاده فیروزابادی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر