درمانکده
دکتر احمد پیرزاده مقدم

دکتر احمد پیرزاده مقدم

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر احمد پیرزاده مقدم به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر احمد پیرزاده مقدم نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر احمد پیرزاده مقدم نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر احمد پیرزاده مقدم، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر احمد پیرزاده مقدم چیست؟

دکتر احمد پیرزاده مقدم پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر احمد پیرزاده مقدم چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر احمد پیرزاده مقدم را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر احمد پیرزاده مقدم مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر احمد پیرزاده مقدم در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر احمد پیرزاده مقدم رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر احمد پیرزاده مقدم مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر احمد پیرزاده مقدم چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احمد پیرزاده مقدم با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر احمد پیرزاده مقدم

دکتر احمد پیرزاده مقدم عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر احمد پیرزاده مقدم یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 60133 هستند. آدرس مطب دکتر احمد پیرزاده مقدم تهران است. شما میتوانید از دکتر احمد پیرزاده مقدم خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر احمد پیرزاده مقدم جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر احمد پیرزاده مقدم

دکتر احمد پیرزاده مقدم دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر احمد پیرزاده مقدم مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر احمد پیرزاده مقدم عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر