درمانکده
دکتر ایرج اکبرزاده

دکتر ایرج اکبرزاده

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ایرج اکبرزاده به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ایرج اکبرزاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ایرج اکبرزاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ایرج اکبرزاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ایرج اکبرزاده چیست؟

دکتر ایرج اکبرزاده پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر ایرج اکبرزاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ایرج اکبرزاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ایرج اکبرزاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ایرج اکبرزاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ایرج اکبرزاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ایرج اکبرزاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ایرج اکبرزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ایرج اکبرزاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر ایرج اکبرزاده

دکتر ایرج اکبرزاده عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ایرج اکبرزاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 88322 هستند. آدرس مطب دکتر ایرج اکبرزاده تهران است. شما میتوانید از دکتر ایرج اکبرزاده خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ایرج اکبرزاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ایرج اکبرزاده

دکتر ایرج اکبرزاده دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ایرج اکبرزاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ایرج اکبرزاده عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر