درمانکده
دکتر ابراهیم عرفانی

دکتر ابراهیم عرفانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ابراهیم عرفانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ابراهیم عرفانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ابراهیم عرفانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ابراهیم عرفانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ابراهیم عرفانی چیست؟

دکتر ابراهیم عرفانی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر ابراهیم عرفانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ابراهیم عرفانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ابراهیم عرفانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ابراهیم عرفانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ابراهیم عرفانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ابراهیم عرفانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ابراهیم عرفانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ابراهیم عرفانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر ابراهیم عرفانی

دکتر ابراهیم عرفانی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ابراهیم عرفانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 69512 هستند. آدرس مطب دکتر ابراهیم عرفانی تهران است. شما میتوانید از دکتر ابراهیم عرفانی خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ابراهیم عرفانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ابراهیم عرفانی

دکتر ابراهیم عرفانی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ابراهیم عرفانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ابراهیم عرفانی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر