درمانکده
دکتر نیلوفر مکرم

دکتر نیلوفر مکرم

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر نیلوفر مکرم به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر نیلوفر مکرم نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نیلوفر مکرم نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نیلوفر مکرم، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نیلوفر مکرم چیست؟

دکتر نیلوفر مکرم پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر نیلوفر مکرم چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نیلوفر مکرم را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نیلوفر مکرم مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نیلوفر مکرم در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نیلوفر مکرم رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نیلوفر مکرم مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نیلوفر مکرم چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نیلوفر مکرم با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر نیلوفر مکرم

دکتر نیلوفر مکرم عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نیلوفر مکرم یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 170997 هستند. آدرس مطب دکتر نیلوفر مکرم تهران است. شما میتوانید از دکتر نیلوفر مکرم خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر نیلوفر مکرم جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نیلوفر مکرم

دکتر نیلوفر مکرم دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نیلوفر مکرم مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نیلوفر مکرم عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر