درمانکده
دکتر امیرحسن حقیقت خواه

دکتر امیرحسن حقیقت خواه

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر امیرحسن حقیقت خواه به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر امیرحسن حقیقت خواه نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر امیرحسن حقیقت خواه نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر امیرحسن حقیقت خواه ، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر امیرحسن حقیقت خواه چیست؟

دکتر امیرحسن حقیقت خواه پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر امیرحسن حقیقت خواه چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر امیرحسن حقیقت خواه را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر امیرحسن حقیقت خواه مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر امیرحسن حقیقت خواه در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر امیرحسن حقیقت خواه رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر امیرحسن حقیقت خواه مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر امیرحسن حقیقت خواه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیرحسن حقیقت خواه با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر امیرحسن حقیقت خواه

دکتر امیرحسن حقیقت خواه عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امیرحسن حقیقت خواه یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 33005 هستند. آدرس مطب دکتر امیرحسن حقیقت خواه تهران است. شما میتوانید از دکتر امیرحسن حقیقت خواه خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر امیرحسن حقیقت خواه جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امیرحسن حقیقت خواه

دکتر امیرحسن حقیقت خواه دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امیرحسن حقیقت خواه مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امیرحسن حقیقت خواه عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر