درمانکده
دکتر محمد باقر صفرزادگان

دکتر محمد باقر صفرزادگان

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمد باقر صفرزادگان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمد باقر صفرزادگان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمد باقر صفرزادگان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمد باقر صفرزادگان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمد باقر صفرزادگان چیست؟

دکتر محمد باقر صفرزادگان پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر محمد باقر صفرزادگان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمد باقر صفرزادگان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمد باقر صفرزادگان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمد باقر صفرزادگان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمد باقر صفرزادگان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمد باقر صفرزادگان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمد باقر صفرزادگان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد باقر صفرزادگان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محمد باقر صفرزادگان

دکتر محمد باقر صفرزادگان عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمد باقر صفرزادگان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 70736 هستند. آدرس مطب دکتر محمد باقر صفرزادگان تهران است. شما میتوانید از دکتر محمد باقر صفرزادگان خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمد باقر صفرزادگان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمد باقر صفرزادگان

دکتر محمد باقر صفرزادگان دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمد باقر صفرزادگان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمد باقر صفرزادگان عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر