درمانکده
دکتر علی رضا حیدری دستجردی

دکتر علی رضا حیدری دستجردی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر علی رضا حیدری دستجردی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر علی رضا حیدری دستجردی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علی رضا حیدری دستجردی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علی رضا حیدری دستجردی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علی رضا حیدری دستجردی چیست؟

دکتر علی رضا حیدری دستجردی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر علی رضا حیدری دستجردی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علی رضا حیدری دستجردی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علی رضا حیدری دستجردی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علی رضا حیدری دستجردی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علی رضا حیدری دستجردی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علی رضا حیدری دستجردی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علی رضا حیدری دستجردی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی رضا حیدری دستجردی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر علی رضا حیدری دستجردی

دکتر علی رضا حیدری دستجردی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علی رضا حیدری دستجردی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 79465 هستند. آدرس مطب دکتر علی رضا حیدری دستجردی تهران است. شما میتوانید از دکتر علی رضا حیدری دستجردی خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر علی رضا حیدری دستجردی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علی رضا حیدری دستجردی

دکتر علی رضا حیدری دستجردی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علی رضا حیدری دستجردی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علی رضا حیدری دستجردی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر