درمانکده
دکتر مهدی کوشکی جهرمی

دکتر مهدی کوشکی جهرمی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مهدی کوشکی جهرمی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مهدی کوشکی جهرمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهدی کوشکی جهرمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهدی کوشکی جهرمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهدی کوشکی جهرمی چیست؟

دکتر مهدی کوشکی جهرمی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر مهدی کوشکی جهرمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهدی کوشکی جهرمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهدی کوشکی جهرمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهدی کوشکی جهرمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهدی کوشکی جهرمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهدی کوشکی جهرمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهدی کوشکی جهرمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی کوشکی جهرمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مهدی کوشکی جهرمی

دکتر مهدی کوشکی جهرمی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهدی کوشکی جهرمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 75789 هستند. آدرس مطب دکتر مهدی کوشکی جهرمی تهران است. شما میتوانید از دکتر مهدی کوشکی جهرمی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مهدی کوشکی جهرمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهدی کوشکی جهرمی

دکتر مهدی کوشکی جهرمی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهدی کوشکی جهرمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهدی کوشکی جهرمی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر