درمانکده
دکتر امیر حسین کوشکی

دکتر امیر حسین کوشکی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر امیر حسین کوشکی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر امیر حسین کوشکی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر امیر حسین کوشکی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر امیر حسین کوشکی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر امیر حسین کوشکی چیست؟

دکتر امیر حسین کوشکی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر امیر حسین کوشکی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر امیر حسین کوشکی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر امیر حسین کوشکی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر امیر حسین کوشکی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر امیر حسین کوشکی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر امیر حسین کوشکی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر امیر حسین کوشکی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیر حسین کوشکی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر امیر حسین کوشکی

دکتر امیر حسین کوشکی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امیر حسین کوشکی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 49237 هستند. آدرس مطب دکتر امیر حسین کوشکی تهران است. شما میتوانید از دکتر امیر حسین کوشکی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر امیر حسین کوشکی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امیر حسین کوشکی

دکتر امیر حسین کوشکی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امیر حسین کوشکی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امیر حسین کوشکی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر