درمانکده
دکتر رکن الدین سلطانی نژاد

دکتر رکن الدین سلطانی نژاد

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر رکن الدین سلطانی نژاد به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر رکن الدین سلطانی نژاد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر رکن الدین سلطانی نژاد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر رکن الدین سلطانی نژاد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر رکن الدین سلطانی نژاد چیست؟

دکتر رکن الدین سلطانی نژاد پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر رکن الدین سلطانی نژاد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر رکن الدین سلطانی نژاد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر رکن الدین سلطانی نژاد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر رکن الدین سلطانی نژاد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر رکن الدین سلطانی نژاد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر رکن الدین سلطانی نژاد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر رکن الدین سلطانی نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رکن الدین سلطانی نژاد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر رکن الدین سلطانی نژاد

دکتر رکن الدین سلطانی نژاد عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رکن الدین سلطانی نژاد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 40487 هستند. آدرس مطب دکتر رکن الدین سلطانی نژاد تهران است. شما میتوانید از دکتر رکن الدین سلطانی نژاد خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر رکن الدین سلطانی نژاد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رکن الدین سلطانی نژاد

دکتر رکن الدین سلطانی نژاد دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رکن الدین سلطانی نژاد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رکن الدین سلطانی نژاد عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر