درمانکده
دکتر حمیده عباسی کرقند

دکتر حمیده عباسی کرقند

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر حمیده عباسی کرقند به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر حمیده عباسی کرقند نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حمیده عباسی کرقند نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حمیده عباسی کرقند، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حمیده عباسی کرقند چیست؟

دکتر حمیده عباسی کرقند پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر حمیده عباسی کرقند چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حمیده عباسی کرقند را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حمیده عباسی کرقند مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حمیده عباسی کرقند در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حمیده عباسی کرقند رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حمیده عباسی کرقند مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حمیده عباسی کرقند چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمیده عباسی کرقند با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر حمیده عباسی کرقند

دکتر حمیده عباسی کرقند عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حمیده عباسی کرقند یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 143128 هستند. آدرس مطب دکتر حمیده عباسی کرقند تهران است. شما میتوانید از دکتر حمیده عباسی کرقند خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حمیده عباسی کرقند جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حمیده عباسی کرقند

دکتر حمیده عباسی کرقند دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حمیده عباسی کرقند مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حمیده عباسی کرقند عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر