درمانکده
دکتر ملیحه اکبری فرخانی

دکتر ملیحه اکبری فرخانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ملیحه اکبری فرخانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ملیحه اکبری فرخانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ملیحه اکبری فرخانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ملیحه اکبری فرخانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ملیحه اکبری فرخانی چیست؟

دکتر ملیحه اکبری فرخانی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر ملیحه اکبری فرخانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ملیحه اکبری فرخانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ملیحه اکبری فرخانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ملیحه اکبری فرخانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ملیحه اکبری فرخانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ملیحه اکبری فرخانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ملیحه اکبری فرخانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ملیحه اکبری فرخانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر ملیحه اکبری فرخانی

دکتر ملیحه اکبری فرخانی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ملیحه اکبری فرخانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 166744 هستند. آدرس مطب دکتر ملیحه اکبری فرخانی تهران است. شما میتوانید از دکتر ملیحه اکبری فرخانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ملیحه اکبری فرخانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ملیحه اکبری فرخانی

دکتر ملیحه اکبری فرخانی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ملیحه اکبری فرخانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ملیحه اکبری فرخانی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر