درمانکده
دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی

دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی چیست؟

دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی

دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 65377 هستند. آدرس مطب دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی تهران است. شما میتوانید از دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی

دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر احمد رضا اسمعیلی حسین ابادی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر