درمانکده
دکتر علی اکبر لطفیان مقدم

دکتر علی اکبر لطفیان مقدم

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر علی اکبر لطفیان مقدم به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر علی اکبر لطفیان مقدم نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علی اکبر لطفیان مقدم نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علی اکبر لطفیان مقدم، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علی اکبر لطفیان مقدم چیست؟

دکتر علی اکبر لطفیان مقدم پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر علی اکبر لطفیان مقدم چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علی اکبر لطفیان مقدم را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علی اکبر لطفیان مقدم مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علی اکبر لطفیان مقدم در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علی اکبر لطفیان مقدم رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علی اکبر لطفیان مقدم مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علی اکبر لطفیان مقدم چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی اکبر لطفیان مقدم با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر علی اکبر لطفیان مقدم

دکتر علی اکبر لطفیان مقدم عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علی اکبر لطفیان مقدم یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 73341 هستند. آدرس مطب دکتر علی اکبر لطفیان مقدم تهران است. شما میتوانید از دکتر علی اکبر لطفیان مقدم خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر علی اکبر لطفیان مقدم جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علی اکبر لطفیان مقدم

دکتر علی اکبر لطفیان مقدم دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علی اکبر لطفیان مقدم مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علی اکبر لطفیان مقدم عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر